Yapıloji Yalıtım
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Uygulamalarımız Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Yapısal Onarım ve Güçlendirme
Bina Hizmetleri Cephe Kaplama Sistemleri Çatı Yalıtım ve Kaplama Sistemleri Çevre Düzenleme ve Peysaj Dış Cephe Boya ve İzalasyon Sistemleri İç ve Dış Cephe Montolama Sistemleri Temel-Bodrum Yalıtımı Yapısal Onarım ve Güçlendirme Dekorasyon Hizmetleri Lamine ve Laminent Parke Mutfak ve Banyo Dolapları Plastik ve Saten Boya Cephe Kaplama Sistemleri Cephe Kaplama Sistemleri (Siding) Çatı Yalıtımı ve Kaplama Sistemleri Çatı Isı İzalasyonu Kremit Çatı Kaplama Sistemleri Sistem Bardoline Sistem Bituline Sistem Isoline Sistem Onduline Sistem Onduvilla Sistem Rufoline Çevre Düzenleme ve Peyzaj Bordür Taşları Kilitli Parke Taşları Dış Cephe Boya ve İzalasyon Sistemleri Dış Cephe Boya KaleColor Dış Cephe Boya Grena Joker Plus EXT Performa + Protekta Silikona Silikona Grenli Silikonatex Mantoloma Sistem Bileşenleri Uygulama Temel Bodrum Yalıtımı Temel Bodrum Yalıtımı

YapılojiYalitim Güçlendirme

 Ülkemiz topraklarının büyük bir kısmı 1. derece deprem kuşağındadır ve sık sık büyük ölçekli depremlerle sarsılmaktadır. Depremde zarar gören yapıların yerine yenilerinin yapılmasının gerektirdiği zaman ve para kaybı düşünüldüğünde depreme dayanıklı yapı yapmak kadar mevcut yapıların güçlendirilmesinin de üzerinde çalışılması gereken önemli konu olduğu anlaşılır. Deprem hasarlarının esas sebebi proje hatalarıdır. Donatı yerleştirme hataları, hatalı yapılmış konsollar ve çıkmalar,kullanım alanından kazanmak için yapı güvenliğinden verilen tavizler yapı hasar sebeplerinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Bu hasarların hepsi doğru güçlendirme yöntemi ile düzeltilebilir. Yeni yapılacak yapıların da doğru kaideler ve sorumluluk bilinciyle yapılması ile deprem sorunu çözülecektir. Burada önemli olan alışılagelmiş mantıktan kurtulmak, deprem gerçeğini kabul etmek ve biraz olsun mesleğimize ve insanlığa saygılı olmaktır.

Firmamız resmi ve özel kurumlara ait binaların depremsellik incelemelerini, güçlendirme projelerini yapmaya devam etmektedir. Halen oturduğunuz mevcut binanız yeterince güvenli mi? Bina alırken alacağınız binayı firmamız mühendislerine kontrol ettirebilirsiniz. Firmamız mevcut binanızı tetkik eder, gerekli durumda güçlendirme projesi hazırlar, güçlendirme projesini uygular.


Binanız Depreme Hazırmı  veya Taşıyıcı Sistemi Depreme Ne Kadar Dayanıklı Bizi Arayın Mühendis ve Teknik Ekibimizle Gelelim.

Kolon ve Kirişlerinizden Numuneleri Alıp Labaratuarda En Son Teknoloji İle Test Ettikten Sonra Sonuç Raporunuzu Sizlerle Analiz Edelim.
Bu Rapor Doğrultusunda Yapılması Gereken En Akılcı En Ekonomik Çözüm Yöntemlerini İstişare Edelim.
 

GKZ Bilişim Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Uygulamalarımız | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim Bilgileri