Yapıloji Yalıtım
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Uygulamalarımız Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Mutfak ve Banyo Dolapları
Bina Hizmetleri Cephe Kaplama Sistemleri Çatı Yalıtım ve Kaplama Sistemleri Çevre Düzenleme ve Peysaj Dış Cephe Boya ve İzalasyon Sistemleri İç ve Dış Cephe Montolama Sistemleri Temel-Bodrum Yalıtımı Yapısal Onarım ve Güçlendirme Dekorasyon Hizmetleri Lamine ve Laminent Parke Mutfak ve Banyo Dolapları Plastik ve Saten Boya Cephe Kaplama Sistemleri Cephe Kaplama Sistemleri (Siding) Çatı Yalıtımı ve Kaplama Sistemleri Çatı Isı İzalasyonu Kremit Çatı Kaplama Sistemleri Sistem Bardoline Sistem Bituline Sistem Isoline Sistem Onduline Sistem Onduvilla Sistem Rufoline Çevre Düzenleme ve Peyzaj Bordür Taşları Kilitli Parke Taşları Dış Cephe Boya ve İzalasyon Sistemleri Dış Cephe Boya KaleColor Dış Cephe Boya Grena Joker Plus EXT Performa + Protekta Silikona Silikona Grenli Silikonatex Mantoloma Sistem Bileşenleri Uygulama Temel Bodrum Yalıtımı Temel Bodrum Yalıtımı

Mutfak

Mutfak'tan Beklenenler Sadece Yemek Hazırlama İhtiyacını Karşılama Değil Aynı Zamanda Modern Modüller Kullanışlı Bir Tasarım İle En İyi Şekilde Değerlendirmektir.Biz Mutfağınızı Bütçenizi Sarsmadan En Kaliteli ve Uygun Şekilde Size Sunarken Sizden Rica Ediyoruz Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin.

Her eve her zevke her bütçeye uygun mutfak dolap fiyatlarımız mevcuttur.
Evinizin Mutfak dolabını zevkinize ve bütçenize uygun fiyatlar ile yeniliyoruz.Üstelik taksit avantajıyla.

Sizde İstanbul'un neresinde olursanız olun bizi arayın..
Neredeyse bayi fiyatlarına inen fiyatlar ile tam istediğiniz gibi anahtar teslimi mutfak dolabı yapalım.
 


 Siz Düşleyin Biz Gerçekleştirelim

Mutfak Şekilleri

Mutfaklar, ev konumuna, kapı, pencere ve baca durumuna uygun şekilde, ocak bulaşık eviyesi, çalışma merkezleri, dolaplar ve buz dolabı v.b gibi araçların yerleri göz önünde bulundurularak biçimlenmektedir. Mutfaktaki çalışma alanlarının düzenlenmesinde başlıca beş yöntem uygulanmaktadır.

a) Düz (I) Mutfaklar

Mutfak planları arasında en basit olanı, dar ve uzun mutfak biçimleri için düşünülen tek duvarlı mutfaklardır. Bu tür düzenlemede, bütün çalışma merkezleri ve mutfak araçları bir duvar önünde düşünülmüştür. Düz mutfak planlarında, pişirme ve temizleme merkezleri arasında bir çalışma alam tespit edilebileceği gibi, daha uzun mutfak biçimlerinde yıkama merkezinin her iki yanında uygun çalışma alanları düzenlenebilir. Bu gibi düzenlemede çalışma trafiğinin yoğun ve yorucu olmaması için, soldan sağa doğru temizleme, hazırlama ve pişirme sıralamasına uyulmalıdır.

b) Koridor (II) Mutfaklar

İki duvarlı mutfaklar ekonomik mutfak biçimleri arasında yer alır. Mutfak yeterince geniş ise pişirme ve temizlik alanlarını bir duvarda toplamak uygun olur. Mutfak araç ve malzemeleri ise diğer duvar önünde yerleştirilir. Böylece ortada rahatça hareket edilebilecek bir alan bırakılabilmekte ve mutfak faaliyetlerinde işten ve zamandan tasarruf edilebilmektedir.

c) Köşe (L) Mutfaklar

Bu mutfak biçimi, ufak ve kare boyutlu mutfaklar için uygun bir düzenleme olarak düşünülür. Bu yöntemde çalışma ve temizlik merkezi bir duvar üzerinde, pişirme merkezi ise diğer duvarda yer alır. Yerleştirme düzeni, mutfak dolapları ise kesişen iki duvarda, çalışma ve temizlik merkezi ile pişirme merkezi arasında düzenlenir.

d) (U) Mutfaklar

En iyi mutfak biçimlerinden biri olan bu düzenlemede, temizlik merkezi (U) ortasında olmak üzere, diğer çalışma alanları ve dolaplar çevrede düzenlenir. Kapı ve pencereler mutfağın uygun yerlerinde ise, fırın ve bulaşık eviyesi bitişik duvarlar üzerinde bulunur. Bulaşık eviyesinin fırın ile buz dolabı arasında olması ve her iki yanında uygun bir çalışma alanı bırakılması elverişli bir düzenleme yöntemidir.

e) Merkez (Ada) Mutfaklar

Merkez mutfak yöntemi geniş imkânlı evler için düşünülen bir düzenleme yöntemidir. Bu yöntemde, bütün çalışma merkezleri mutfak ortasında bir arada toplanmıştır. Bir merkez çevresinde mutfak faaliyetlerinin yürütülmesinin önemli bir kolaylık olacağı şüphesizdir.
 

 

HEMEN BİZİ ARAYIN SİZİN MUTFAK PLANINIZA ÖZEL TASARIM VE PROJEMİZİ SUNALIM.
MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE ANAHTAR TESLİMİ MUTFAĞINIZI TAMAMLAYALIM SİZ ÖDEMESİNİ TAKSİTLE BÜTÇENİZE GÖRE PLANLAYIN.
BİZEDE MÜŞTERİMİZE SUNDUĞUMUZ KALİTELİ HİZMETİN GURURUNU YAŞAMAK KALSIN.

Banyo

Banyonuzun Tadilatamı İhtiyacı Var ?
Banyonuzu Komple Yenilemekmi İstiyorusunuz ?
Banyonuzu Komple Yenilemek Bütçenizi Zorluyormu ?
Tesisatla İlgili Problemleriniz Bir Türlü Çözülemedimi ?
Banyo Alanınız Cokmu Dar ? İhityaçlarınıza Cevap Veremiyormu ?
Banyonuzun Seramik Kalebodur veya Fanyanslarınımı Değiştirmej İstiyorsunuz ?
Eğer Bu Sorulardan Birine ( Evet ) Cevabını Veriyorsanız.

Hemen Bizi Arayın

Üretimden Gelen Sorunsuz Model ve Renk Seçenekleri İle Muhakkak Sizinde Bir Banyonuz Var.
 


 


 


Deneyimli Teknik Ekibimizle Size Özel Bilgisayarlı Tasarım ve Projelendirme Keşif Çalışması Yaparak,Banyonuza Yapılması Gereken

-En Uygun
-En Kaliteli
-En Kullanışlı

Çözüm Yollarını Size Rapor Edelim
Ödemelerinizi Taksitlere Bölelim.
Size Özel Çözüm Yöntemleri Üretelim.

İstanbulun Neresinde Olursanız Olun Ücretsiz  Keşife Gelelim ve Yerinde Tasarım Uygulama Hizmeti Verelim.

 

Sizin Memnuniyetiniz Bizim Referanslarımızdır.
 

GKZ Bilişim Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Uygulamalarımız | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim Bilgileri